Hakkımızda

 

Temeli 1970'li yılların başında kurucularımız Süleyman Önaçan & Sadık Önaçan tarafından atılan Yasinoğulları koll. Şti. faaliyetlerine Emirdağ'da mobilya sektöründe başlamıştır. 1994 yılında Antalya’da yan kollara ayrılıp kendi faaliyet alanlarını seçip büyüterek, Sefa Önaçan ve Serkan Önaçan tarafından Önaçan Ticaret kurulmuştur. Serkan Önaçan bir süre sonra kendi uzmanlık alanına geçerek Seron Yapıyı kurmuş ve Önaçan Ticaret Sefa Önaçan tarafından ileri doğru adımlarla günümüze kadar gelmiştir. Önaçan Ticaret'in faaliyet alanları seramik, vitrifiye, hırdavat, abrasiv, granit, mermer yan ürünleri ve yapı malzemeleridir.

 

Önaçan Ticaret kendi markasını oluşturmak adına 2002 yılında Front markasını kurarak yapı kimyasalları üretimine başladı. Aynı zamanda markaları ilgi gören Önaçan Ticaret, Antalya ile sınırlı kalmamak için n11 sitesinde Front ismiyle sanal mağaza açarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yanı sıra Front; hepsiburada ve e-ptt sanal mağazaları üzerinden satış yapmaktadır.

 

2018 yazında bünyesine eklemiş olduğu theelsa.com takı | aksesuar | giyim ürünleri üzerine TheElsa adresi ile sanal mağazacılık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

 

 

 

Hakkımızda